به گزارش برنا از اراک ،محمدرضا توحیدنژاد،  افزود: بر اساس گزارش‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی اراک و حوزه درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، پوشش واکسیناسیون جانبازان ۵۰ درصد به بالا و والدین شهدای استان علیه کرونا کامل شده و در صورتی که افراد مشمول این گروه از واکسیناسیون جامانده‌اند، می‌توانند با مراجعه به مراکز بهداشت نقاط مختلف استان واکسن را دریافت کنند.
وی ادامه داد: واکسن کرونا برای پنج‌هزار جانباز ۲۵ تا ۵۰ درصد و همسران جانبازان ۷۰ درصد استان نیز تامین شده و فرآیند تزریق واکسن برای این جامعه هدف در مراکز بهداشت نقاط مختلف استان در حال انجام است.
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اظهار داشت: در مرحله نخست واکسیناسیون جامعه هدف این نهاد انقلابی ۴۰ نفر والدین ۲ شهید و ۶۰  جانباز ۷۰ درصد واکسینه شدند و در مرحله دوم نیز ۶۵۰  جانباز ۵۰ تا ۷۰ درصد این واکسن را دریافت کردند.
توحیدنژاد بیان کرد: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی آمادگی دارد به ایثارگران گروه هدف واکسیناسیون کرونا که بیماری سخت درمان و شرایط زمین گیری دارند، اقلام توانبخشی و تجهیزات پزشکی در اختیار قرار دهد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: