به گزارش برنا خراسان جنوبی، صبح امروز دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع تشکیل شورای مشورتی جوانان به ریاست اسماعیلی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با حضور قناد، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، احسانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان، کارشناسان امور جوانان در اداره کل ورزش و جوانان و اداره ورزش و جوانان فردوس و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد. گفتنی است کادرسازی، آموزش و مهارت‌افزایی، مطالبه‌گری و مشارکت در احصای مسائل و تصمیم‌گیری‌ها از اهداف تشکیل شورای مشورتی جوانان است. لازم به ذکر است در مجموع و در کل استان خراسان جنوبی ۴۸۰ نفر از ۱۴ قشر مختلف در سنین ۱۸ تا ۳۵ سال در سه کمیسیون اقتصادی، فرهنگی و پیگیری مصوبات در شوراهای مشورتی جوانان استان انتخاب می شوند که سهم شهرستان فردوس از این تعداد ۴۰ نفر است و ۳ نفر نیز از افراد منتخب به عضویت شورای مشورتی استان در خواهند آمد.در این جلسه مصوب شد به منظور تشکیل شورای مشورتی شهرستان، ادارات و نهادها و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردوس طبق آئین نامه مربوطه در اسرع وقت نسبت به معرفی جوانان اقدام نمایند.

همچنین قناد معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی با حضور در شهرستان فردوس و بازدید از مرکز خانه جوان این شهرستان در جریان آخرین وضعیت مرمت و بازسازی انجام شده و مشکلات و نیازهای اساسی این مرکز قرار گرفت.
احسانی مقدم سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فردوس، رضوی کارشناس امور جوانان استان، سلیم مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش اسلامیه و کارشناس امور جوانان اداره ورزش و جوانان و مرادی کارشناس نظارت بر امور فنی و مهندسی این اداره نیز در این بازدید حضور داشتند.
 
 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: