به گزارش خبرگزاری برنا در کردستان؛ رقابت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی قهرمانی رده سنی نونهالان کشور تحت عنوان "جام 6200 شهید استان مرکزی" طی روزهای 11 تا 14 مردادماه به میزبانی شهرستان اراک برگزار شد.

بر اساس این گزارش، بیش از 350 نفر شرکت کننده به نمایندگی از استان های کرمان، فارس، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، خراسان شمالی، البرز، کردستان، سمنان، قزوین، قم، مرکزی، همدان، تهران، اصفهان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و خوزستان در این رقابت ها حضور داشتند که برای کسب عنوان برتری در رشته تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی با یکدیگر در رشته های مهارت های فردی (چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل بازی) در 5 وزن و رقابت های کشتی پهلوانی در 6 وزن باهم به رقابت پرداختند.

تیم کردستان با 22 ورزشکار در این دوره از مسابقات شرکت کرد و توانست 13 نشان رنگارنگ را بدست آورد.

در نتایج انفرادی رشته چرخ چمنی، ابوالفضل همیشه زرین، رزگار مرادیان و ایلیا جواهرنفس در اوزان 30 تا 85 کیلوگرم سه نشان برنز را کسب کردند و مهرداد مهردادی در وزن 35 تا 42 کیلوگرم یک نشان نقره و اهوراشریف پوریان در وزن 50 تا 85 کیلوگرم یک نشان برنز رشته سنگ را به خود اختصاص دادند.

در نتایج رشته کباده، ابوالفضل همیشه زرین و اهورا شریف پوریان دو نشان برنز را از آن خود کردند و سپهر کرمی نیز نشان نقره رشته میل بازی وزن 42 تا 50 کیلوگرم را کسب کرد.

در نتایج بخش کشتی پهلوانی این رقابت ها سپهر کرمی در وزن 50 تا 42 کیلوگرم حریف خود را شکست داد و نشان زرین طلا را به گردن انداخت و اهورا شریف پوریان با کسب جایگاه دوم نشان نقره وزن 60 تا 85 کیلوگرم را تصاحب کرد.

در اوزان 30 تا 42 کیلوگرم این رقابت ها نیز ابوالفضل همیشه زرین، امیر باقری و سهیل فاتحی سه نشان برنز را برای تیم کردستان به ارمغان آوردند.

گفتنی است، تیم کردستان با مربیگری احسان احمدی، حمیدرضا کردی، سوران اله مرادی و وریا نوری در این رقابت ها حضور پیدا کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: