به گزارش برنا از اراک ، محمود فکری در پایان دیدار تیمش در هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در برابر نیروی زمینی، در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به نتایج نیروی زمینی و جایگاه این تیم در جدول لیگ آزادگان، از قبل احساس خطر می کردم که بازیکنان ما اگر تیم حریف را دست‌کم بگیرند در این بازی دچار مشکل خواهیم شد که متاسفانه این چنین هم شد و با تصور یک بازی آسان، بازیکنان ما در همان ابتدای بازی غافلگیر شدند و گل زودهنگامی را دریافت کردیم.

وی ادامه داد: از تمام فوتبال دوستان اراکی بابت این شکست عذرخواهی می کنم، مسئولیت این شکست بر عهده شخص محمود فکری است و امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.

فکری با انتقاد از اتلاف وقت بازیکنان تیم نیروی زمینی و گلایه از عدم تذکر داور در این خصوص افزود: متاسفانه تیم حریف پس از به ثمر رساندن گل اول اتلاف وقت زیادی انجام داد و جلوی جریان گرفتن بازی توسط بازیکنان ما را گرفت که با مدارای داور روبرو همراه بود و همین امر باعث شد بازیکنان ما از نظر ذهنی به هم ریخته و نتوانند بازی همیشگی خود را ارائه دهند.

فکری اظهار کرد: علیرغم بازی ضعیفی که ارائه دادیم، حریف موقعیت‌های کمتری نسبت به ما داشت و ما می‌توانستیم در روز بدی که داشتیم، با پیروزی از زمین خارج شویم.

وی درخصوص میثم مجیدی کاپیتان تیم آلومینیوم اراک گفت: مجیدی با مصدومیتی که داشت در این دیدار تیم را همراهی نکرد اما از فردا می تواند به تمرینات گروهی اضافه شود.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خصوص درگیری لفظی خود با هواداران حاضر در استادیوم گفت: خواهش می کنم طرفداران حاضر در استادیوم از دقیقه یک تا ۹۰ صرفا به تشویق تیم خود بپردازند و تعویض ها و کارهای تاکتیکی را به کادر فنی بسپارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: