به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ عباس نورمحمدی افزود: ارایه خدمات مطلوب و بموقع ، یکی از الزامات پدافند غیرعامل محسوب می شود.

نورمحمدی گفت: سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر هم در حوزه ارایه خدمات و هم در حوزه امنیت اطلاعات ، سوابق بیمه شدگان، شبکه ها و ساختمان ها و فضاهای فیزیکی اقدامات مطلوب و پایداری را انجام داده و موضوع پدافند غیرعامل از موضوعات مهم مورد توجه این سازمان در برنامه ها و پروژه های گوناگون است.

  مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: کاهش مراجعات حضوری به مراکز ارایه خدمات توسط دستگاه های اجرایی و موسسات عمومی نقش موثری در کاهش هزینه ها و رضایت مندی مردم دارد و سازمان تامین اجتماعی این موضوع را به عنوان یکی از اولویت ها مورد توجه قرار داده و اقدامات مهمی را در این راستا انجام داده است و این کار تا تحقق کامل برنامه ها در حوزه خدمات قابل ارایه به صورت غیرحضوری ادامه خواهد یافت.

وی افزود: ایجاد پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان و کارگاه ها، ساماندهی و الکترونیکی کردن سوابق بیمه شدگان و صیانت از این اطلاعات از اقدامات سازمان تامین اجتماعی در راستای پدافند غیرعامل به شمار می رود.

وی رعایت استانداردها، الزامات و ملاحضات پدافند غیرعامل در همه ساختمان ها و شبکه های داخلی مراکز بیمه ای را از جمله اقدامات مورد توجه سازمان تامین اجتماعی بیان کرد و گفت: در حوزه ارتباطات الکترونیکی، زیرساخت ها باید به گونه ای باشد که در صورت بروز حادثه ای اعم از طبیعی یا غیرطبیعی آسیب ها به حداقل برسد و وقفه ای در ارایه خدمات ایجاد نشود.