به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ منوچهر فخری روز سه‌شنبه در ششمین نشست شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) افزود: مردم ایران در هر زمان ، که نیاز بوده در صحنه حضور داشته باشند با عزم مثال زدنی، حضور و دلدادگی خود را به نظام جمهوری اسلامی به جهانیان اثبات کردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: بیان اقدام ها و دستاوردهای دولت در استان سمنان در بخش های مختلف اقتصادی مغفول مانده است که باید دستگاه های اجرایی ، توفیق ها را به مردم اطلاع رسانی کنند.
فخری افزود: استان سمنان به عنوان کارگاه بزرگ عمرانی مطرح است که در امر اطلاع رسانی این طرح ها غفلت می شود.
وی افزود: خدمات و دستاوردهای دولت در سال های گذشته کمتر به مردم اطلاع رسانی شده است و زیرساخت ها برای رونق اقتصادی در استان با اجرای طرحهای عمرانی در استان فراهم شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: راه سازی، ساخت سد ، ساخت تقاطع غیر هم سطح ، طرح های عمرانی شهرداری ها و ساخت مسکن در منطقه کالپوش از اقدام های در دست اجرا برای توسعه و آبادانی در استان است.
فخری گفت: در بحث شهرداری ها استان سمنان رتبه دوم کشور در جلب رضایتمندی مردم را دارد و نگاه منطقی استاندار سمنان و رهنمودهای ایشان در این آمار مطلوب، بسیار قابل توجه است.
وی تصریح کرد: ۹۵ درصد از مصوبه های دور اول سفر ریاست محترم جمهوری تخصیص و جذب شد و بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال دیگر برای دوم سفر ریاست جمهوری تخصیص داده می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: دهه فجر امسال کلنگ‌زنی و افتتاح طرح های مختلف عمرانی را در استان شاهد خواهیم بود.
ایشان افزود: برنامه ریزی ها برای سفرهای نوروزی ۹۹ در دستور کار قرار گیرد و آمار نشان می دهد هر گاه مسئولان مربوطه پای کار بوده اند ، حتی در اوج سفرها نیز کمترین تصادف‌ها را شاهد بوده ایم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: