به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ دکتر آبتین حیدرزاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان  با اشاره به موج جدید کرونا ، اظهار داشت: موج جدید کرونا وضعیت  را  از شرایط قبلی، سخت تر کرده و افزایش میزان مبتلایان در روزهای اخیر در گیلان  نشانگر این مساله می‌باشد.

دکتر حیدرزاده در ادامه یادآور شد : پس از ماه ها آرامش نسبی در استان در مقایسه با آمارهای متوفیان ناشی از کرونا در آبانماه سال ۹۹، شاهد مرگ  و میر تعدادی از هم استانی‌هایمان هستیم که  این مساله برای همه ما دردناک است.

وی با تاکید بر اینکه با تداوم موج جدید و شیوع بیش از پیش کرونا یقیناً این آمارها افزایش خواهد یافت و بسیاری از هم‌استانی‌ها و خانواده ها را داغدار خواهد کرد، گفت: اگر هر کدام از ما پروتکل‌های بهداشتی را به درستی رعایت کنیم، علاوه بر اینکه در راه کاهش آمار مبتلایان و قطع زنجیره انتقال بیماری گام برداشته‌ایم، از مرگ و میر هم‌استانی‌هایمان در روزهای آینده نیز جلوگیری خواهیم کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه درخاتمه متذکر شد: با احساس مسوولیت بیش از پیش و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامتی را به همدیگر هدیه کنیم و نگذاریم بیماری کرونا در میان جامعه جولان دهد و قربانی بگیرد

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: