به گزارش برنا؛ اتاق خواب شما و رنگ آن رابطه‌ای مستقیم با روحیات و شخصیت شما دارد این بخش را بخوانید.

اگر چه قوانینی برای رنگ اتاق خواب و باید‌ها و نباید‌های آن وجود دارد، اما هر فردی رنگ اتاق خواب خود را مطابق علاقه و تمایلاتش انتخاب می‌کند؛ بنابراین از بین رنگ‌های زیر، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا شخصیت شما مشخص شود:

خاکستری، زرد، نارنجی، آبی، کرم، مشکی، سبز

خاکستری

دیوار‌های خاکستری رنگ، آرام بخش هستند. اگر رنگ خاکستری را انتخاب کرده اید، شما فردی مینیمالیست minimalist هستید، بدین معنی که به طرح‌های ساده و آخرین مد روز تمایل بیشتری نشان می‌دهید. شما فرد سخت کوشی هستید که از اتاق خواب برای به دست آوردن انرژی دوباره و از تکنولوژی و شیوه‌های جدید برای ساده کردن زندگی خود استفاده می‌کنید.

 زرد

اگر رنگ زرد را انتخاب کرده اید، شما فردی کمال گرا و بلند پرواز هستید که رویا‌های زیادی را در سر می‌پرورانید. با توانایی ذهنی بالایی که دارید، در کار‌هایی که با تخیل و انتزاع گرایی در ارتباط اند، موفق خواهید بود. افراد در کنار شما احساس امنیت و آرامش می‌کنند. انتخاب رنگ زرد بدین معنی است که شما می‌خواهید زمان بیشتری را به آرامش و مراقبه، فکر کردن و رویاپردازی در اتاق خود بپردازید.

نارنجی

افرادی که رنگ نارنجی را دوست دارند، افرادی اجتماعی و نترس هستند. شما عاشق ماجراجویی، مسافرت و ملاقات افراد جدید هستید. اتاق‌های رنگ نارنجی فضایی گرم و با حرارت دارند.

 آبی

درجه رنگ‌های مختلفی برای آبی وجود دارد، اما اکثر افرادی که اتاق خود را آبی می‌کنند در یک چیز مشترک اند: نیاز به آرامش و هماهنگی. اگر آبی را انتخاب می‌کنید، شما فردی وفادار هستید که دوستان قدیمی زیادی دارید و به عادات و خاطرات زندگی خود نیز اهمیت بسیاری می‌دهید. شما دوست دارید در فضایی مرتب و منظم به سر ببرید.

کرم

اگر این رنگ را انتخاب کرده اید بدین معنا است که شما فردی با اعتماد به نفس، خاکی و صادقی هستید که به خاطر روحیه سخاوتمندانه تان افراد زیادی را به خود جذب می‌کنید. شما در اتاق خوابی به رنگ کرم یا موکا آرام خواهید گرفت و حس طبیعت را بیشتر احساس خواهید کرد.

مشکی

آیا مشکی رنگ مورد علاقه شما برای اتاق است؟ باید بگوییم که شما فردی مبهم، مرموز و به همان نسبت جذاب هستید. قدرت و اعتبار دو عنصری است که در زندگی شما نقش زیادی را ایفا می‌کنند. مشکی بهترین رنگ برای محیطی دنج، امن و دوستانه است.

سبز

اگر انتخاب رنگ شما سبز است، فردی هستید که به سادگی می‌تواند با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم کند. صبر شما برای اطرافیان تان قابل تحسین است. رنگ سبز به عنوان آرامش بخش‌ترین رنگ در میان رنگ‌ها شناخته می‌شود که درجات مختلفی دارد و تمام آن‌ها استرس و تنش را از محیط دور می‌کنند. آیا اخیرا زندگی شما دچار بی نظمی و اغتشاش شده است؟ با انتخاب این رنگ برای دیوارها، آرامش و نشاط را به خانه خود راه دهید.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: