به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، استاندار اردبیل به مناسبت هفته بسیج با صدور پیامی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره بسیجیان شهید، فرارسیدن هفته بسیج را به مردم ولایی استان، خصوصاً بسیجیان غیور تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسیج، شجره طیبه و از حسنات جاریات حضرت امام خمینی(ره) است که در بوستان سرسبز و پرطراوت اسلام و انقلاب رویید و بحمدالله، اینک به اوج اعتلا و بالندگی رسیده و منشاء خیر برای ملت عزیز ایران شده است. این نهاد مقدس و مردمی، امروز ریشه در خاک ایران اسلامی و سر در آسمان شکوه و عزت دارد و بسیجیان دلاور، تحت رهبری و زعامت رهبر جانباز انقلاب، همچنان نقش بی‌بدیل خود را در عرصه‌های گوناگون از یاری‌رسانی به محرومان و نیازمندان تا مقابله با جنگ نرم دشمنان و دفاع از حرم اهل بیت(ع) به نحوی احسن، ایفا می‌کنند.
اینجانب، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره بسیجیان شهید که با نثار جان عزیز خویش، به قافله همیشه جاوید شهدای کربلا پیوستند و نثار سلام و صلوات به ارواح بلند آنان، فرارسیدن هفته بسیج را به مردم ولایی استان، خصوصاً بسیجیان غیورمان تبریک می‌گویم و از درگاه پروردگار منان مسالت می‌کنم همه ما را مشمول عنایات خویش فرماید تا به عنوان یک بسیجی مخلص، در خدمت به این آب و خاک الهی، موفق باشیم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: