به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه وارد شرکت شدند

یوسف بهمنی سلمانی، یکی از کارگران شرکت هفت تپه که درمیان بازداشت شدگان بوده است، ضمن تایید بازگشت کارگران اخراجی به کار گفت: در حال حاضر مشغول به کار هستیم.


///

نخست‌ وزیر بحرین فوت کرد

خبرگزاری دولتی بحرین از فوت نخست وزیر این کشور خبر داد.


///

وزیر اقتصاد:

بازار سهام بر رفتار سهام‌داران و عرضه‌کنندگان سهام مبتنی است

وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص وضعیت بازار سهام گفت: نوسان در بازار سهام امری عادی است و این بازار مبتنی بر رفتار سهام‌داران و عرضه‌کنندگان سهام است و دولت تلاش می‌کند که نوسانات بازار را به سمت پایداری و رشد سوق دهد.


///

با صدور بخشنامه رئیس قوه قضائیه؛

طرح پایش و غربالگری زندانیان در زندان های کشور به اجرا درآمد

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، گفت: به موجب بخشنامه اخیر رئیس قوه قضائیه وضعیت زندانیان و تحقق اهداف اجرای حبس، رصد و پایش می شود.


///

نماینده پیشین مجلس:

غصه می خورم برای کسانی که برای پیروزی قاتل شهید سلیمانی دعا می کردند تا اصلاح طلبان جان نگیرند!/ آنهایی که برای تخریب ظریف انرژی می‌گذارند، خودشان کجای تاریخ خواهند بود؟

نماینده پیشین مجلس گفت: غصه می خورم بابت اینکه یک عده ای دعا می کردند قاتل شهید سلیمانی رأی بیاورد تا اصلاح طلبان نتوانند، در داخل کشور جان بگیرند‌.


///

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران:

تقریباً در حال رسیدن به یک مانیفست و راهبرد در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستیم/ خاتمی نمی‌تواند پای لیست ائتلاف را امضا کند/ از برنامه انتخاباتی مجمع روحانیون مبارز اطلاع نداریم

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: در حال حاضر که شورای عالی سیاستگذاری فعال نیست شورای هماهنگی کارهای ائتلافی جبهه اصلاحات را پیش می‌برد و هنوز دوستان ما از مجمع روحانیون، به این جمع نپیوستند.


///

در گفتگو با برنا مطرح شد؛

کوچکی نژاد: امامی برای فرار از واقعیت به دنبال فضا سازی است/ اگر نماینده ای رشوه گرفته مدارک به دادگاه ارائه شود

نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم گفت: امامی برای اینکه از یک واقعیت فرار کند به دنبال فضا سازی است، اگر واقعا نماینده از امامی رشوه گرفته است، آن را به دادگاه ارایه بدهد.


///

وزیر راه و شهرسازی:

آمار 194 هزار واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی داده شده است

وزیر راه و شهرسازی گفت: سامانه مالیات بر خانه های خالی فعال است و ما لیست خانه هایی که کسب اطمینان شده از خالی بودن، آن را در اختیار سازمان امور مالیاتی گذاشتیم که آخرین آمار 194 هزار واحد بوده که ارسال شده و از طریق کارتابل دولت و در کارتابل سازمان امور مالیاتی قرار گرفت.


///

معاون پارلمانی رئیس جمهور:

نهاد ریاست جمهوری در قانون بودجه ردیف مشخص دارد/ نباید موازی با لوایح دولت در مجلس طرح تهیه شود

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نهاد ریاست جمهوری در قانون بودجه ردیف مشخص دارد؛ هزینه ها در نهاد براساس احکام بودجه‌ای است که در بودجه سالانه مقرر می شود.


///

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

جوانان بدانند ما با آمریکا قطع رابطه نکردیم/ اگر آمریکا به سیاست ما نزدیک شد شرایط تغییر می‌کند/ منافع کشور را به انتخابات گره نزنیم/ راه آهن ما برای اولین بار وارد افغانستان می شود

رئیس جمهور تاکید کرد: اگر آمریکا به سایت ما نزدیک شد شرایط تغییر می کند والا با یکدیگر تفاوت خواهیم داشت.


///

بر اثر ابتلا به کرونا؛

حجت الاسلام دکتر داوود فیرحی درگذشت

حجت‌الاسلام و المسلمین داوود فیرحی در اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.


///

معاون سیاسی وزیر امور خارجه:

ما نه از ماندن ترامپ وحشت زده می‌شویم نه از آمدن بایدن ذوق زده می‌شویم/ برجام دروازه نیست که هر وقت خواستند بروند و هر وقت خواستند، برگردند

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: اینطور نیست که برجام دروازه ای باشد که هر کس هر وقت خواست برود و هر وقت خواست برگردد، به هر حال قواعد و شرایطی دارد که باید مذاکره کرد ولی راه بازگشت باز است.


///

دیپلمات پیشین کشورمان:

گشوده شدن راه تجاری قانونی و رسمی ایران و پاکستان به نفع کشور است/ پاکستان بر ریل توسعه اقتصادی حرکت می‌کند

دیپلمات پیشین کشورمان با اشاره به سفر وزیر امور خارجه به پاکستان گفت: امیدوارم ایران از این طریق خود را از بن‌بست تحریم ها خارج کند و ملت ایران را از این زیان مستمر نجات پیدا کنند.


///

ظریف با فرمانده ارتش پاکستان دیدار کرد

وزیر امورخارجه کشورمان، که به دعوت همتای پاکستانی خود به اسلام آباد سفر کرده، امروز با فرمانده ارتش این کشور دیدار کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: