چهره ها و شخصیت های حوزه ی فرهنگ و هنر در ماه آذر؛

قورباغه ای که هفت تیر کش شد/ خانواده سلحشور در مقابل کارگردان خروج!

قورباغه ای که هفت تیر کش شد/ خانواده سلحشور در مقابل کارگردان خروج!

کرونا همچنان در آذرماه از میان نامداران هنر ایران قربانی گرفت. درگذشت چنگیزجلیلوند و کامبوزیا پرتوی در نهمین ماه سال بار دیگر مساله رعایت پروتکل های بهداشتی را در پروژه های فیلمبرداری به سرخط خبرها برود. برای مشاهده پربازیدهای آذر1399 مطلب را دنبال کنید.

چهره ها و اخبار فرهنگ و هنر در هفته ای که گذشت؛

کرونا دست بردار از خانه هنرمندان نیست/ صدایی که هنوز می شنویم/عروسی خوبان سینما با طعم همایون شجریان/ جلیل سامان برای زیر خاکی هم ناز کرد/عاشقانه های خانواده تئاتری فاش شد!

هفته ای که گذشت دو تن از هنرمندان نامدار صاحب سبک و دارای امضای سینمای ایران قربانی ویروس کرونا شدند، بی تردید سینمای ایران مدیون صدای ماندگار چنگیز جلیلوند است و این سینما هرگز کارنامه هنری کامبوزیا پرتوی و بخصوص قلم ماندگار و مانایش را فراموش نمی کند. اگر چه ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل خبر شیرینی بود که اوایل هفته در رسانه های مختلف دست به دست شد، اما باید گفت در کنار همه اخبار ناگواری که بخاطر کرونا مدام تکرار می شود خبر درگذشت کامبوزیا پرتوی و چنگیز جلیلوند پربازدیدترین و پرسروصداترین اخبار رسانه های مختلف بود که با واکنش های مختلفی از سوی هنرمندان و کاربران فضای مجازی روبه رو شد.

چهره ها و اتفاقات حوزه فرهنگ و هنر در هفته ی گذشته؛

شایعه ی بازگشت عادل فردوسی پور جدی شد/محسن چاوشی و دو رکورد دست نیافتنی/تولد خالق اجاره نشین ها/بهاره رهنما در نقش مهناز افشار/خانواده سلحشور در مقابل کارگردان خروج!

یادداشت - مجتبی احمدی-دبیر سرویس فرهنگ و هنر برنا؛ هفته گذشته بر خلاف چند هفته پیش دنیای هنر به خصوص در کشور ما کمتر درگیر ماجرای کرونا بود اما اتفاقاتی افتاد که نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت؛ ماجرای بهاره رهنما، اقدام انسانی محسن چاوشی و شایعه ی بازگشت عادل فردوسی پور که بیش از پیش قوت گرفت.

 

چهره ها و اخبار فرهنگ و هنر در هفته ای که گذشت؛

یک پرسپولیسی کرونایی شد /قورباغه ای که هفت تیر کش شد/شیشلیک پر دردسر آقای مهدویان/تولد بانوی سینمای ایران در پاییز/پایتخت بی پایتخت!

در هفته گذشته بیشترین اخبار حول و حوش داستان سارا و نیکای سریال پایتخت پیچید که نظرات متفاوت کاربران در فضای مجازی و البته کارشناسان و خانواده هنر را در بر داشت البته هفته گذشته به این خبر ختم نشد؛ داستان قورباغه هومن سیدی کماکان در راس اخبار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده