ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به دربی 95 پایتخت اظهار داشت: دربی 95 بازی درگیرانه ای بود اما در مجموع دو تیم بازی زیبایی را از خود به نمایش نگذاشتند و بیشتر دقایق در سایه هیجان و استرس دو تیم سپری شد تا با وجود پیش بینی ها این دیدار بازی زیبایی از کار درنیاید.

مربی اسبق پرسپولیس درخصوص شرایط فنی دربی تاکید کرد: نیمه اول این بازی توپ بیشتر در میان میدان در گردش بود و دروازه ها با خطر جدی روبرو نشد. در نیمه دوم شرایط کمی به نفع پرسپولیس تغییر کرد و تیم گل محمدی با تغییراتی که داشت توانست در دقایق اول نیمه دوم ابتکار عمل را در دست بگیرد و به گل برسد. بعد از گل هم طبیعی بود فشار استقلال برای جبران نتیجه پرسپولیس را ناخودآگاه کمی عقب ببرد. البته خطای زیاد بازیکنان دو تیم کمی بازی را از حالت عادی خارج کرده بود و این موضوع دوباره مسابقه را تحت تاثیر قرار داد و دربی با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید و این برد را به اعضای این تیم و هواداران تبریک می گویم.

ابراهیمی افزود: در دیدار برابر سپاهان، پرسپولیس پس از برتری در نیمه دوم می توانست با ایجاد چند تغییر شرایط بازی را به نفع خود تغییر دهد اما تصمیم کادر فنی در آن دیدار استفاده از تعویض ها نبود و یکی از دلایل تساوی در آن بازی همین موضوع بود که اتفاقا به این موضوع انتقاد داشتم. در این بازی یحیی استفاده خوبی را از تعویض هایش داشت و به نوعی جبران کرد و تیم توانست پس از گل، نبض بازی را به خوبی در اختیار بگیرد. 

مربی اسبق پرسپولیس درباره بهترین بازیکن سرخ‌ها تصریح کرد: در این بازی پرسپولیسی ها در مجموع عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه دادند اما شرایط و بازی وحید امیری به چشم من بهتر آمد و عملکرد او را تحسین می کنم.

او ضمن اشاره به حرکات و رفتارهای برخی از اعضای دو تیم در پایان بازی گفت: این صحنه ها زیبنده یک دیدار در سطح لیگ برتر نبود. البته رفتار سنجیده نصراله عبدالهی و کریم باقری قابل تقدیر است که از بروز جنجال بیشتر جلوگیری کردند. در طول بازی هم اعتراض ها و صحبت های بی مورد زیادی را از اعضای دو تیم شاهد بودیم که مسابقه را با صحنه های زشتی همراه کرده بود.

ابراهیمی درمورد شانس قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ بیستم گفت: این 3 امتیاز کمک زیادی به قهرمانی پرسپولیس می کند. البته به نظر من تکلیف نهایی قهرمانی پرسپولیس تا دو- سه هفته دیگر کاملا مشخص خواهد شد. 4

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: