به گزارش برنا، تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام جهانی کار خود را با پیروزی شروع کرد و همه امیدوار هستند در ادامه رقابت‌ها نتایج خوبی گرفته شود و تیم ملی دوباره در جام جهانی افتخار آفرینی کند.

حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون نکاتی را درباره برنامه آماده‌سازی برای فوتسال مطرح کرد.

کامرانی‌فر در ابتدا گفت: اول از همه باید پیروزی تیم ملی فوتسال مقابل صربستان در جام جهانی را تبریک بگویم. این برای اولین بار است که در مسابقات جام جهانی در اولین مسابقه که اهمیت بسیار زیادی هم دارد برنده می‌شویم. این برد قطعا باعث می‌شود تیم ملی کار خود را با آرامش و تمرکز بیشتری با توجه به شرایط برگزاری بازی‌ها ادامه بدهد.

سرپرست دبیر  کلی فدراسیون هم چنین با اشاره به بی توجهی صورت گرفته نسبت به این تیم در گذشته گفت: تیم ملی فوتسال در جام جهانی 2016 مقام سوم را به دست آورد. بعد از آن به عنوان قهرمانی آسیا هم رسید و سپس تمام برنامه‌های این تیم منحل شد و هیچ توجهی به فوتسال وجود نداشت. این نکته به هیچ عنوان نباید فراموش شود که تیم ملی فوتسال رها شده بود. منتهی با روی کار آمدن مدیریت جدید در فدراسیون شرایط تغییر کرد.

کامرانی‌فر اقدامات مدیریتی انجام شده برای تیم ملی فوتسال را هم تشریح و تایید کرد: عزیزی خادم در اولین قدم پاداش‌های عقب افتاده مربوط به افتخار آفرینی تیم ملی در جام جهانی 2016 را پرداخت کردند. سپس حقوق معوقه کادر فنی به آنها پرداخت شد و قرارداد جدید این عزیزان هم به امضا رسید. برنامه‌ریزی ی سریع برای اعزام تیم ملی به تورنمنت تایلند و اعزام تیم به بلاروس برای برگزاری دو بازی دوستانه هم به سرعت انجام شد. برای این تیم کاری انجام نشده بود و فدراسیون جدید باید در همین 6 ماه ابتدایی شروع کار با وجود تمام بحران‌هایی که وجود داشت، تدارک مناسبی برای اعزام تیم ملی انجام می‌داد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در ادامه تاکید کرد: ریاست فدراسیون انصافا از هیچ تلاشی برای حمایت از تیم ملی دریغ نکردند. اگر زمان بیشتری وجود داشت، حتما تدارک برگزاری مسابقات دوستانه بیشتری را هم انجام می‌دادند ولی با توجه به فاصله کوتاه تا جام جهانی تمام امور انجام شد و فدراسیون سعی کرد وظایف خود را برای تیم ملی به بهترین شکل ممکن انجام بدهد و جا دارد یک تشکر هم بابت زحمات رئیس فدراسیون داشته باشیم.

او افزود: فدراسیون برای تیم‌های ملی فوتبال بانوان و آقایان پرواز اختصاصی تدارک دید. بلیت‌های تیم ملی فوتسال برای جام جهانی اما توسط فیفا تهیه شده بود و اگر این شرایط وجود نداشت حتما تیم ملی فوتسال هم با پرواز اختصاصی به جام جهانی اعزام می‌شد.  ریاست فدراسیون در این مدت شخصا پیگیری امور تیم ملی فوتسال را برعهده گرفتند و حالا هم قرار است خودشان با سفر به لیتوانی در کنار تیم ملی حضور داشته باشند. البته مقدمات پرداخت پاداش به ملی‌پوشان هم در این مدت توسط رئیس فدراسیون انجام شد و حالا خود ایشان از نزدیک کنار ملی‌پوشان خواهند بود.

کامرانی فر در پایان تاکید کرد: بنده هم سعی کردم در کنار تلاش ویژه ریاست فدراسیون برای حمایت از تیم ملی فوتسال، امور مربوط به کارهای اداری و مکاتبات داخلی و خارجی تیم ملی را با سرعت و حساسیت بیشتری انجام بدهم. چون عزیزی خادم تاکید داشتند که هیچ کم و کاستی برای تیم ملی در آستانه جام جهانی نباید وجود داشته باشد و همه امیدواریم تیم بتواند نتایج درخشانی کسب و مردم را خوشحال کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: