به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ مادری که بر اثر یک تصادف شدید در بیمارستان بستری شده بود 5 بار مرگ و زنده شدن دوباره را تجربه کرد و بعد از چند ماه از کما بیرون آمد اما هیچ یک از واقعیت های زندگی اش را به یاد نمی آورد.
"الیزابت بوندرکس" بعد از سپری کردن دوران سخت و وضعیتی که پزشک امیدی به تغییر آن نداشت در حال بهبود است و حالا کم کم می تواند راه برود و صحبت کند .
مادر 2 فرزند که هنگام حادثه 29 سال داشت بعد از بیش از 200 عمل جراحی از سال 1999 تا به امروز توانسته است یک به یک از مشکلات و آسیب هایی که در اثر تصادف به بدن او وادر شده بود نجات پیدا کند اما بعد از رفع مشکلات جسمی فراموشی است که او را از زندگی طبیعی قبل از تصادف دور کرده است.
بعد از 3 ما در کما بودن به زندگی طبیعی بازگشت اما همه چیز را فراموش کرده و هیچ چیز را به یاد ندارد.
 
"الیزابت " می گوید:به گفته ی شاهدان حادثه تصادف وحشتناک من ، بعد از آنکه سوار بر خودروی شخصی ام از پمپ بنزین خارج می شدم با دیوار آجری به شدت برخورد کردم و این آغاز دوره ای سخت از زندگی من بود.
 
صدها جراحی و دوره درمان های سخت برای زنده ماندن و به گفته ی پزشک معالجم زنده شدن بعد از 5 بار مرگ همه سپری شد اما بعد از خارج شدن از کما حافظه ام به کل از بین رفت و نمی توانم هیچ کس و هیچ چیزی را به یاد بیاورم.
مرگ-زنده

عکس الیزابت قبل از تصادف و تجربه چندین بار مرگ و زندگی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: